Tegevused

Miks meile tulla ja mida meil teha saab?

Kui tahate Saaremaad avastama tulla oma bussiga ja teil on koos suurem seltskond, saate meilt tellida giiditeenuse, majutuse ja söögid ehk kogu reisi teeninduse. Valige sobiv reisikava:

Kavasse saab teha teile sobivaid muudatusi. Tellida otse või meie partnerite kaudu: Tiit Reisid, Bremmer Reisid

Kui olete seltskond jalgratastel, tahate läbida põneva marsruudi matkajuhi vedamisel, saada süüa, käia saunas ja majutuda mõnusalt ühes vanas talus keset loodust, vajadusel ehk ka ratta-abi pruukida, siis pakkuge välja oma kava või valige üks meie matkakavadest siit.

Võime Teiega üheskoos kokku panna kava, kus osa reisist tehakse bussiga, osa ratastel või jalgsi. Soovi korral saame oma reisikavadele lisada ka Vilsandi saare külastamise. Aga ikka eelnevalt kokku leppides.

Kui tahate teha matka ise, ilma matkajuhita, siis tutvuge mõne võimalusega siit.

Kui teil on plaan korraldada väiksema firma suvepäevi ja tahatete, et see ettevõtmine võiks sisaldada Saaremaaga tutvumist, sportlikku tegevust, piduõhtut saaremaise söögi ja joogiga, võtke meiega ühendust ja paneme just teile sobiva kava kokku.

Kui tahate teha lähemat tutvust Lääne- ja Loode-Saaremaaga, mis looduse ja ajaloo poolest väga põnev, ujuda Karujärves, rännata mööda Tagalahe kauneid randasid, külastada Mustjala muusikafestivali kontserte, lihtsalt oma auto- või rattaretkel otsite rahulikku, kodust ja taskukohast peatuspaika, kas üksi või perega, sobib just meie talu teile.

Kui turismi kõrghooaeg on möödas, mandri-Eestis juba pisut jahedam, aga Saaremaal veel soe ja suvine, tulge avastama meie ülirikkalikke marja- ja seenemetsi. Metsaretkel võib juhtuda sedagi, et kohtate Saremaal nii tavalist punahirve, põtra, metskitse, rebast, metssiga, nugist või muud metsaelanikku. Kui fotokas, telefon või muu salvestaja kaasas, võib metsaretkest kujuneda elamusterikas fotojaht.